Prvo državno natjecanje za našu školu

Ove godine po prvi put je učenik iz naše škole otišao na državno natjecanje i to ni više ni manje nego iz informatike.

Vedran Burić, učenik osmog razreda, predstavljao je našu školu na državnom natjecanju iz informatike, u kategoriji Osnove informatike za osnovne škole, gdje je po broju bodova osvojio deveto mjesto.

Na školskoj razini ovogodišnjeg Infokupa natjecao se 5881 učenik, na državno su stigla 192 učenika koji su se natjecali u kategorijama Algoritmi, Osnove informatike i Razvoj softvera za osnovne i srednje škole. Velika završnica ove godine se održavala u Primoštenu, u hotelu Zora i trajala je 4 dana, od 19. do 22. ožujka.

Vedran ove godine završava osnovnu školu i dogodine počinje sa srednjom školom. Učenika koji u maloj školi poput naše postigne uspjeh poput ovog, zasigurno čeka svijetla budućnost, a u školi u kojoj je proveo prvih osam godina redovnog obrazovanja uvijek će ostati zapisan kao učenik koji je prvi doveo našu školu do državnog natjecanja.

Čestitke njemu i njegovoj mentorici, učiteljici informatike.

objavio: Administrator   datum: 30. 3. 2012.